Middle Atlantic EWR 12-22 kabinet
12U
Funktioner
| Rackkapacitet | 12U |
| Type | Vægmonteret stativ |
| Maksimal vægtkapacitet | 68 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Metal |
| Rammetype | Lukket |
| Certificering | Greenguard |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 55,9 cm (22") |
| Bredde | 594 mm |
| Dybde | 567 mm |
| Højde | 711 mm |
| Indvendig dybde | 50,8 cm |
| Indre højde | 53,3 cm |
| Vægt | 68 kg |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |
The EWR Series wall mount rack provides unparalleled quality at an aggressive price and is ideal when installing smaller systems in both secured and non-secured areas.