Middle Atlantic EB1/2 tomt panel
0.5U
Funktioner
| Type | Blankt panel |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Stål |
| Rackkapacitet | 0.5U |
| Certificering | Greenguard |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 0.9" |
| Bredde | 482.6 mm |
| Dybde | 13.2 mm |
| Højde | 22.2 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 19 mm |
| Pakkedybde | 482.6 mm |
| Pakkehøjde | 12.7 mm |
| Pakkevægt | 140 g |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |
This steel panel completes the finished, professional appearance while also ensuring correct thermal management performance by blocking unwanted air entry.