Middle Atlantic DWR RR18 kit til rack med spor
18U
Funktioner
| Type | Stativskinne |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Stål |
| Rackkapacitet | 18U |
| Certificering | Greenguard |
| Kapabilitet | DWR/EWR Series |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 80 cm (31.5") |
| Bredde | 22,9 mm |
| Dybde | 33 mm |
| Højde | 800 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
| Pakkebredde | 838,2 mm |
| Pakkedybde | 101,6 mm |
| Pakkehøjde | 50,8 mm |
| Pakkevægt | 2,68 kg |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |
The DWR Series wall mount rack is ideal when installing larger systems in both secured and non-secured areas. Broadest range of sizes available, with outstanding cable lacing features.