Middle Atlantic
dør til rack
Funktioner
| Type | Dør |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Stål |
| Låsning | Ja |
| Rackkapacitet | 44U |
Vægt & størrelser
| Bredde | 509 mm |
| Dybde | 35,2 mm |
| Højde | 1978 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
| Pakkebredde | 558,8 mm |
| Pakkedybde | 2006,6 mm |
| Pakkehøjde | 127 mm |
| Pakkevægt | 18,1 kg |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |
This Universal Front Door is offered in large perforated vented configuration. Beveled corners provide a stylistically modern appearance, while hinging either left or right. Large perforated door has 68% open area.