Middle Atlantic BL4 tomt panel
4U
Funktioner
| Type | Blankt panel |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Aluminium |
| Montage hul form | Oval |
| Hot-swap | Ja |
| Kompatibel hylde bredde | 19" |
| Rackkapacitet | 4U |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 17,8 cm (7") |
| Bredde | 483 mm |
| Brugbar bredde | 44,1 cm |
| Dybde | 13 mm |
| Højde | 177 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
| Pakkebredde | 482,6 mm |
| Pakkedybde | 177,8 mm |
| Pakkehøjde | 12,7 mm |
| Pakkevægt | 410 g |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |
An attractive series of blank panels, BL products utilize a 16-gauge aluminum flanged design. Easy to machine, black brushed and anodized.