Middle Atlantic BGR Series BSPN-38-27 stativpanel
38U
Producent: Middle Atlantic
Produkt nr: BSPN-38-27
EAN: 656747143137
Varenummer: F22925087
billigst-pricerunner
Producent: Middle Atlantic
Produkt nr: BSPN-38-27
EAN: 656747143137
Varenummer: F22925087
Ikke på lager, forventet levering ved bestilling 29/05-2026
(3.994,40 ekskl. moms)
Produkt nr: BSPN-38-27
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Funktioner
Type Blankt panel
Produktfarve Sort
Husmateriale Stål
Rackkapacitet 38U
Certificering Greenguard
Kapabilitet BGR Series
Vægt & størrelser
Størrelse 68,6 cm (27")
Bredde 680,2 mm
Dybde 28 mm
Højde 1788,4 mm