Produkt nr: MBXDE-BA0040
EAN: 5706998556295
Varenummer: F17449651
billigst-pricerunner
MicroBattery
Producent: CoreParts
Produkt nr: MBXDE-BA0040
EAN: 5706998556295
Varenummer: F17449651
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(367,20 ekskl. moms)
Producent: CoreParts
Produkt nr: MBXDE-BA0040
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
(Automatisk oversat) Opdag den pålidelige kvalitet af CoreParts med vores højkvalitets udskiftning af bærbar batteri til Dell 49Wh 6Cell Li-ion 11.1V 4.4Ah sort. Designet til at levere enestående præstation, dette 49 Wh batteri sikrer, at din enhed forbliver strømforsynet og klar til alle dine behov. Produceret i Kina med streng kvalitetskontrol, opfylder hver komponent høje standarder for pålidelighed og lang levetid. Støttet af 12 måneders garanti, tilbyder CoreParts produkter dig tillid ved hver brug, da du investerer i bæredygtighed og omkostningseffektivitet. Vores nemt-installérbare dele hjælper dig med at undgå dyre udskiftninger, hvilket giver dig mulighed for at forlænge levetiden af dine enheder, reducere e-affald og støtte en grønnere fremtid. Vælg CoreParts for højkvalitets, værdidrevne løsninger, der holder til daglig brug og leverer fortsat pålidelighed.
Funktioner
Type Batteri
Mærke kompatibilitet DELL
Produktfarve Sort
Erstatning for BATEL80L6
Batteri
Batteriteknologi Lithium-Ion (Li-Ion)
Batterikapacitet 4400 mAh; 49 Wh
Batterispænding 11,1 V
Antal battericeller 6
Vægt & størrelser
Bredde 45 mm
Dybde 20 mm
Højde 190 mm
Vægt 310 g
Emballeringsdata
Pakkebredde 163 mm
Pakkedybde 40 mm
Pakkehøjde 260 mm