Produkt nr: WF10-2309-00B
EAN: 5901969429466
Varenummer: F21713043
billigst-pricerunner
Lanberg
Lanberg
Producent: LANBERG
Produkt nr: WF10-2309-00B
EAN: 5901969429466
Varenummer: F21713043
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(1.206,40 ekskl. moms)
Producent: LANBERG
Produkt nr: WF10-2309-00B
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Slip for Kabelrod - Hold din Gadgets Organiseret i Lanberg - Rack - 9U
Funktioner
Rackkapacitet 9U
Type Vægmonteret stativ
Maksimal vægtkapacitet 20 kg
Produktfarve Sort
Materiale Metal
Kode for international beskyttelse (IP) IP20
Certificering ANSI/EIA RS-310-D, DIN 41491/PART 1, IEC297-2:1982
Vægt & størrelser
Størrelse 10"
Bredde 280 mm
Dybde 310 mm
Højde 469 mm
Vægt 6.85 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 580 mm
Pakkedybde 340 mm
Pakkehøjde 70 mm