Produkt nr: WF10-2304-10B
EAN: 5901969416893
Varenummer: F18545410
billigst-pricerunner
Lanberg
Lanberg
Producent: LANBERG
Produkt nr: WF10-2304-10B
EAN: 5901969416893
Varenummer: F18545410
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(1.163,20 ekskl. moms)
Producent: LANBERG
Produkt nr: WF10-2304-10B
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Med dette 4U rack fra Lanberg kan du nemt organisere dine enheder på en professionel måde.
Funktioner
Rackkapacitet 4U
Type Vægmonteret stativ
Maksimal vægtkapacitet 20 kg
Produktfarve Sort
Materiale Stål
Dørkonstruktion Metal
Dørlås til hoveddøren Ja
Antal blæsere 1 blæser(e)
Strømstyring
Vekselstrømsindgangsspænding 230 V
Vægt & størrelser
Størrelse 10"
Bredde 280 mm
Dybde 310 mm
Højde 247 mm
Vægt 4.5 kg
Montering - dybde (maks) 238 mm