CoreParts harddiskbakke
Funktioner
| Type | Opbevaringschassis |
| Produktfarve | Sort |
| Hot-swap | Ja |
| Kapabilitet | TX2560 M2 , TX2550 M4 , TX1330 M3 , TX1330 M2 , TX1320 M4 , TX1320 M3 , RX4770 M4 , RX4770 M3 , RX4770 M2 , RX4770 M1 , RX2560 M2 , RX2560 M1 , RX2540 M4 , RX2540 M2 , RX2540 M1 , RX2530 M4 , RX2530 M2 , RX2530 M1 , RX2520 M4 , RX2510 M2 , RX1330 M3 , RX1330 M2 , RX1330 M1 , RX100 S8 , BX2560 M1 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 160 mm |
| Dybde | 28 mm |
| Højde | 110 mm |
| Vægt | 40 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 172 mm |
| Pakkedybde | 95 mm |
| Pakkehøjde | 26 mm |
| Pakkevægt | 46 g |