CoreParts 3.5" Hotswap tray
harddiskbakke
Funktioner
| Type | HDD-monteringsbeslag |
| Produktfarve | Sort |
| Understøttede lagerdisk størrelser | 3.5" |
| Kompatible produkter | Primergy RX100 S6, RX100 S7, RX300 S5, RX300 S6, RX300 S7, RX300 S8, TX1330 M1, TX140 S2, TX150 S7, TX150 S8, TX200 S5, TX200 S6, TX200 S7, TX2540 M1, TX300 S5 (D2619), TX300 S6 (D2619), TX300 S7 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 232 mm |
| Dybde | 123 mm |
| Højde | 41 mm |
| Vægt | 100 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 232 mm |
| Pakkedybde | 123 mm |
| Pakkehøjde | 41 mm |
| Pakkevægt | 348 g |