3.5 1.44MB USB SSD Floppy
Design
| Intern | Ja |
| Produktfarve | Grå |
Præstation
| Formål | Desktop/Laptop |
Vægt & størrelser
| Bredde | 208 mm |
| Dybde | 42 mm |
| Højde | 163 mm |
| Vægt | 430 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 208 mm |
| Pakkedybde | 42 mm |
| Pakkehøjde | 163 mm |
| Pakkevægt | 470 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |