Inter-Tech SW-550/800
rackhylde - 1U
Producent: INTER-TECH
Produkt nr: 88887263
EAN: 4260455644303
Varenummer: F18172436
billigst-pricerunner
Inter-Tech SW-550/800
Inter-Tech SW-550/800
Inter-Tech SW-550/800
Inter-Tech SW-550/800
Inter-Tech SW-550/800
Inter-Tech SW-550/800
Inter-Tech SW-550/800
Inter-Tech SW-550/800
Producent: INTER-TECH
Produkt nr: 88887263
EAN: 4260455644303
Varenummer: F18172436
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(391,20 ekskl. moms)
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Inter-Tech SW-550/800 - Den perfekte rackhylde til alle dine behov
Køb Inter-Tech SW-550/800 rackhylden i dag og få din IT – infrastruktur til at køre som en drøm!
Funktioner
Type Stativhylde
Produktfarve Sort
Rackkapacitet 1U
Vægt & størrelser
Bredde 479 mm
Dybde 550 mm
Højde 45 mm