Produkt nr: C31NANOVGA77W
EAN: 8595611705465
Varenummer: F22635571
billigst-pricerunner
i-Tec
i-Tec
Producent: i-Tec
Produkt nr: C31NANOVGA77W
EAN: 8595611705465
Varenummer: F22635571
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(753,60 ekskl. moms)
Producent: i-Tec
Produkt nr: C31NANOVGA77W
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Effektiv i-Tec Dockingstation med USB-C / Thunderbolt 3, VGA, HDMI og GigE
Bestil i dag og få øget effektiviteten med det samme!
Porte & Grænseflader
Forbindelsesteknologi Ledningsført
Værtsgrænseflade USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte 3
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte 2
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 100 W
Antal HDMI-porte 1
Antal VGA-porte (D-sub) 1
Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port Ja
Tilslutning af hovedtelefoner 3,5 mm
Netværk
Ethernet LAN Ja
Ethernet LAN-porte (RJ-45) 1
Ethernet LAN-datahastigheder 10,100,1000 Mbit/s
Præstation
Indbygget kortlæser Ja
Kompatible hukommelseskort MicroSD (TransFlash), SD
Produktfarve Sølv
LED-indikatorer Ja
Strømstyring
Strømkilde type Vekselstrøm
Vekselstrømsindgangsspænding 100-240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50-60 Hz
Strømforsyning 77 W
Udgangsstrøm 3,25 A
Udgangsspænding 5/9/12/15/20 V
Kompatible strømplug typer EU
Software
Understøttede Windows-operativsystemer Ja
Understøttede Mac-operativsystemer Ja
Understøttede Linux-operativsystemer Ja
Andre understøttede operativsystemer Android, iOS
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Vægt & størrelser
Bredde 115 mm
Dybde 60 mm
Højde 18 mm
Vægt 100 g
Emballeringsdata
Pakkebredde 191 mm
Pakkedybde 97 mm
Pakkehøjde 23 mm