Produkt nr: C31FLATPRO100
Varenummer: F25024603
billigst-pricerunner
i-Tec
i-Tec
Producent: i-Tec
Produkt nr: C31FLATPRO100
Varenummer: F25024603
På lager hos leverandør - leveringstid: 3-4 hverdage
(831,20 ekskl. moms)
Producent: i-Tec
Produkt nr: C31FLATPRO100
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Porte & Grænseflader
Forbindelsesteknologi Ledningsført
Værtsgrænseflade USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
Antal USB 2.0-porte 2
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte 2
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte Ja
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 85 W
Antal HDMI-porte Ja
Antal VGA-porte (D-sub) Ja
Antal DisplayPorts Ja
Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port Ja
Tilslutning af hovedtelefoner 3,5 mm
Netværk
Ethernet LAN Ja
Ethernet LAN-porte (RJ-45) Ja
Ethernet LAN-datahastigheder 10,100,1000 Mbit/s
Præstation
Indbygget kortlæser Ja
Kompatible hukommelseskort MicroSD (TransFlash), SD
HD-type 4K Ultra HD
Antal understøttede skærme 3
Maksimal opdateringshastighed 60 Hz
Produktfarve Grå
Husmateriale Aluminium
Strømstyring
Strømkilde type Vekselstrøm
Strømforsyning 100 W
Kompatible strømplug typer EU
USB-kabellængde 0.6 m
Strømkabellængde 1.5 m
Software
Understøttede Windows-operativsystemer Ja
Understøttede Mac-operativsystemer Ja
Understøttede Linux-operativsystemer Ja
Andre understøttede operativsystemer Android, ChromeOS
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 10 - 100%
Vægt & størrelser
Bredde 269 mm
Dybde 84 mm
Højde 23 mm
Vægt 324 g
Emballeringsdata
Pakkebredde 316 mm
Pakkedybde 130 mm
Pakkehøjde 30 mm