Produkt nr: SRWF4U36
EAN: 0037332190628
Varenummer: F23472378
billigst-pricerunner
Eaton Tripp Lite Series 4U Wall Mount Low Profile Rack Enclosure Cabinet 36" Deep
Producent: Eaton
Produkt nr: SRWF4U36
EAN: 0037332190628
Varenummer: F23472378
På lager - leveringstid: 1-2 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(3.476,80 ekskl. moms)
Producent: Eaton
Produkt nr: SRWF4U36
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Funktioner
Rackkapacitet 4U
Type Vægmonteret stativ
Maksimal vægtkapacitet 68 g
Produktfarve Sort
Materiale Stål
Nøglelås Ja
Certificering EIA-310-E, RoHS
Vægt & størrelser
Bredde 650.2 mm
Dybde 203.2 mm
Højde 1092.2 mm
Vægt 30 kg
Emballeringsdata
Monteringssæt til væggen Ja
Brugervejledning Ja
Pakkebredde 789.9 mm
Pakkedybde 340.4 mm
Pakkehøjde 340.4 mm
Pakkevægt 33.11 kg
Logistik data
Oprindelsesland Kina
Harmoniseret systemkode (HS) 8517,79,0000
Hovedkassens bredde (udvendigt) 789.9 mm
Hovedkassens længde (udvendigt) 340.4 mm
Hovedkassen højde (udvendigt) 340.4 mm