upcycle it Lenovo ThinkPad Thunderbolt 3 Dock (Refurbished) Ledningsført Sort
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Værtsgrænseflade | Thunderbolt 3 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 5 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| Antal DisplayPorts | 2 |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
Præstation
| Indbygget kortlæser | Ingen |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Produktfarve | Sort |
Vægt & størrelser
| Bredde | 220 mm |
| Dybde | 80 mm |
| Højde | 30 mm |
| Vægt | 525 g |