HP Portable USB-C Hub
Præstation
| Oprindelsesland | Vietnam |
| HP segment | Hjem |
Software
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS, Android, iPadOS |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | Forest Stewardship Council (FSC) |
Vægt & størrelser
| Bredde | 119,6 mm |
| Dybde | 39,9 mm |
| Højde | 14,9 mm |
| Vægt | 60 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 175 mm |
| Pakkedybde | 102 mm |
| Pakkehøjde | 29 mm |
| Pakkevægt | 109 g |
Emballage indhold
| Garantibevis | Ja |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | Garantikort; Startvejledning; Hub |
Logistik data
| Pallens bruttovægt | 176,9 kg |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 9 stk |
Andre funktioner
| Kompatible operativsystemer | Windows 10; Windows 11; macOS; Android; iPadOS; ChromeOS |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 176,9 kg (390.1 Pund) |
| UNSPSC-kode | 43211609 |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 36 stk |