random_e0qcMvWZZM
Porte & Grænseflader
| Værtsgrænseflade | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Hub-grænseflader | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 3 |
| Porte, antal | 5 |
| Indbygget kortlæser | Ja |
| Kompatible hukommelseskort | MicroSD (TransFlash), SD |
Funktioner
| Dataoverførselshastighed | 5000 Mbit/s |
| Husmateriale | Acrylonitrilbutadienstyren |
| Produktfarve | Sort |
| Kabellængde | 0,1 m |
Strømstyring
| Strømforsyningstype | DC |
| Indgangsstrøm | 1 A |
| Indgangsspænding | 5 V |
| Strømforsyning | 5 W |
| Udgangsspænding | 5 V |
| Udgangsstrøm | 1 A |
Vægt & størrelser
| Bredde | 85 mm |
| Dybde | 22 mm |
| Højde | 20 mm |
| Vægt | 30 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |