Nedis USB Multi-Port-Adapter USB 3.2 Gen1 7-in-1
USB-C™ Stecker, HDMI™ Ausgang, Micro SD, RJ45 Buchse, SD, USB-C™ Buchse, 3x USB-A Buchse, 5 Gbps
Porte & Grænseflader
| Værtsgrænseflade | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 3 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte | 1 |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 100 W |
| Antal HDMI-porte | 1 |
Netværk
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 5000 Mbit/s |
Præstation
| Indbygget kortlæser | Ja |
| Kompatible hukommelseskort | MicroSD (TransFlash), SD |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Produktfarve | Anthracit |
| Hub-grænseflader | HDMI, RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB Type-C |
| Husmateriale | Polyvinylchlorid (PVC) |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Andre funktioner
| Kabellængde | 0,2 m |