Nedis USB Multi-Port Adapter
Grey
Porte & Grænseflader
| Værtsgrænseflade | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Hub-grænseflader | HDMI, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte | 1 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Porte, antal | 3 |
Funktioner
| Dataoverførselshastighed | 5000 Mbit/s |
| Understøttede grafikopløsninger | 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160 |
| Understøttede videotilstande | 720p, 1080p |
| Maksimal opløsning (HDMI) | 3840 x 2160 pixel |
| Produktfarve | Grå |
| Husmateriale | Metal |
| Kabeltype | Rundt kabel |
| Kabel kappemateriale | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Kabellængde | 0,1 m |
Strømstyring
| Strømforsyning | 100 W |
| Udgangsstrøm | 5 A |
Vægt & størrelser
| Bredde | 180 mm |
| Dybde | 29 mm |
| Højde | 12 mm |
| Vægt | 31 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 20 mm |
| Pakkedybde | 80 mm |
| Pakkehøjde | 235 mm |
| Pakkevægt | 53 g |
| Pakketype | Kasse |