Produkt nr: 19-AL4560
EAN: 7333048052254
Varenummer: F21748412
billigst-pricerunner
DELTACO
DELTACO
Producent: DELTACO
Produkt nr: 19-AL4560
EAN: 7333048052254
Varenummer: F21748412
På lager hos leverandør - leveringstid: 3-4 hverdage
(375,20 ekskl. moms)
Producent: DELTACO
Produkt nr: 19-AL4560
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Få styr på din serverplads med DELTACO rack kit!
Funktioner
Type Stativskinne
Produktfarve Sort
Maksimal vægtkapacitet 40 kg
Oprindelsesland Kina
Vægt & størrelser
Størrelse 48,3 cm (19")
Bredde 309 mm
Dybde 45 mm
Dybde (maks.) 6 cm
Vægt 200 g
Emballeringsdata
Antal pr. pakke Ja
Pakkebredde 320 mm
Pakkedybde 50 mm
Pakkehøjde 80 mm
Pakkevægt 250 g
Logistik data
Toldproduktkode (TARIC) 8302420090
Hovedkassens bredde (udvendigt) 320 mm
Hovedkassens længde (udvendigt) 50 mm
Hovedkassen højde (udvendigt) 660 mm