DELTACO 19-DTSR0509
konsol for rack - 9U
Producent: DELTACO
Produkt nr: 19-DTSR0509
EAN: 7333048028051
Varenummer: F12874481
billigst-pricerunner
DELTACO 19-DTSR0509
Producent: DELTACO
Produkt nr: 19-DTSR0509
EAN: 7333048028051
Varenummer: F12874481
På lager hos leverandør - leveringstid: 3-4 hverdage
(635,20 ekskl. moms)
Produkt nr: 19-DTSR0509
Læs mere her
Effektiv og robust DELTACO konsol til din rack - 9U
Bestil nu, og gør dit rack liv lettere!
Kan monteres på væggen Ja
Maksimal vægtkapacitet 50 kg
Rackkapacitet 9U
Oprindelsesland Kina
Vægt & størrelser
Størrelse 48,3 cm (19")
Bredde 490 mm
Dybde 300 mm
Højde 433 mm
Vægt 2,5 kg
Emballeringsdata
Antal pr. pakke Ja
Pakkebredde 510 mm
Pakkedybde 80 mm
Pakkehøjde 140 mm
Pakkevægt 2,6 kg
Logistik data
Toldproduktkode (TARIC) 9403208000
Hovedkassens bredde (udvendigt) 510 mm
Hovedkassens længde (udvendigt) 80 mm
Hovedkassen højde (udvendigt) 530 mm