DELTACO 19-DTSR0506
konsol for rack - 6U
Producent: DELTACO
Produkt nr: 19-DTSR0506
EAN: 7333048028044
Varenummer: F13197201
billigst-pricerunner
DELTACO 19-DTSR0506
DELTACO 19-DTSR0506
DELTACO 19-DTSR0506
DELTACO 19-DTSR0506
Producent: DELTACO
Produkt nr: 19-DTSR0506
EAN: 7333048028044
Varenummer: F13197201
På lager hos leverandør - leveringstid: 3-4 hverdage
(560,80 ekskl. moms)
Produkt nr: 19-DTSR0506
Læs mere her
DELATCO 19-DTSR0506 konsol for rack - 6U - Sikker og Fleksibel Konsol til Dit Rack
Installeres hurtigt og nemt i et 19” rack, har konsollen seks (6) rackenheder (U). Dette gør det muligt at tilføje flere enheder og hardware til dit eksisterende system, og udvide din kapacitet i takt med at dine behov vokser.
Køb DELATCO 19-DTSR0506 konsol for rack - 6U nu og optimer din it-infrastruktur!
Husmateriale Stål
Indbygget ventilator Nej
Antal blæsere Nej
Maksimal vægtkapacitet 35 kg
Låsning Nej
Rackkapacitet 6U
Styrehjul Nej
Vægt & størrelser
Størrelse 48,3 cm (19")
Bredde 490 mm
Dybde 300 mm
Højde 300 mm
Vægt 2,2 kg
Emballeringsdata
Antal pr. pakke Ja
Pakkebredde 510 mm
Pakkedybde 80 mm
Pakkehøjde 140 mm
Pakkevægt 2,3 kg
Logistik data
Toldproduktkode (TARIC) 9403208000
Hovedkassens bredde (udvendigt) 510 mm
Hovedkassens længde (udvendigt) 80 mm
Hovedkassen højde (udvendigt) 530 mm