DELTACO 19-DTSR0204
konsol for rack - 4U
Producent: DELTACO
Produkt nr: 19-DTSR0204
EAN: 7333048028020
Varenummer: F9137345
billigst-pricerunner
DELTACO 19-DTSR0204
DELTACO 19-DTSR0204
DELTACO 19-DTSR0204
DELTACO 19-DTSR0204
Producent: DELTACO
Produkt nr: 19-DTSR0204
EAN: 7333048028020
Varenummer: F9137345
På lager hos leverandør - leveringstid: 3-4 hverdage
(440,80 ekskl. moms)
Produkt nr: 19-DTSR0204
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Optimer dit rack med DELTACO 19-DTSR0204 konsol for rack - 4U
Funktioner
Type Monteringsbeslag
Produktfarve Sort
Husmateriale Stål
Indbygget ventilator Nej
Antal blæsere Nej
Tænd-/slukkontakt Nej
Kan monteres på væggen Ja
Rackkapacitet 4U
Hot-swap Nej
Maksimal vægtkapacitet 25 kg
Oprindelsesland Kina
Vægt & størrelser
Størrelse 48,3 cm (19")
Bredde 482 mm
Dybde 350 mm
Dybde (maks.) 32 cm
Højde 190 mm
Vægt 2,3 kg
Emballeringsdata
Antal pr. pakke Ja
Pakkebredde 500 mm
Pakkedybde 230 mm
Pakkehøjde 200 mm
Pakkevægt 2,4 kg
Emballage indhold
Monteringssæt Ja
Logistik data
Forsendelseskassens højde (indvendig) 46 cm
Toldproduktkode (TARIC) 9403208000
Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) 50 cm
Forsendelseskassens længde (indvendig) 23 cm
Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) 5,3 kg
Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) 2 stk
Hovedkassens bredde (udvendigt) 500 mm
Hovedkassens længde (udvendigt) 230 mm
Hovedkassen højde (udvendigt) 480 mm