Produkt nr: MBXUN-90W-AC0001
EAN: 5711783151777
Varenummer: F21443115
Producent: CoreParts
Produkt nr: MBXUN-90W-AC0001
EAN: 5711783151777
Varenummer: F21443115
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(424,00 ekskl. moms)
Producent: CoreParts
Produkt nr: MBXUN-90W-AC0001
Læs mere her
CoreParts - Strømforsyningsadapter
Køb din CoreParts-strømforsyningsadapter nu!
Funktioner
Formål Universel
Strømforsyningstype Indendørs
Stærkstrøm typen AC-to-DC
Indgangsspænding 110-230 V
Indgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Indgangsstrøm 1.8 A
Udgangseffekt 90 W
Udgangsspænding 15-20 V
Udgangsstrøm 4,7 A
Strømbeskyttelsesfunktioner Overbelastning, Kortslutning
Strømstyring
Automatisk justering af udgangsspænding Ja
Indgående driftsspænding (min.) 100 V
Kapacitet 90 W
Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm 5 A
Præstation
Stik Multiple
USB-tilslutning Ja
USB udgangsspænding 5 V
USB udgangsstrøm 2 A
Design
Produktfarve Sort
Husmateriale Plast
Husets farve Sort
Velegnet til indendørsbrug Ja
Tænd-/slukkontakt Nej
Nem at installere Ja
Godkendelser
Compliance-certifikater CE
Certificering CE
Vægt & størrelser
Bredde 190 mm
Dybde 127 mm
Højde 57 mm
Vægt 400 g
Emballeringsdata
Pakkebredde 190 mm
Pakkedybde 127 mm
Pakkehøjde 57 mm
Pakkevægt 424 g
Pakketype Kasse
Emballage indhold
Inkluderede strømstik typer EU
Antal pr. pakke Ja
Tekniske detaljer
Strøm 90 W
Strømforbrug (standby) 0,21 W