Produkt nr: MBA50100
EAN: 5711045780301
Varenummer: F21437749
billigst-pricerunner
CoreParts
CoreParts
Producent: CoreParts
Produkt nr: MBA50100
EAN: 5711045780301
Varenummer: F21437749
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(416,80 ekskl. moms)
Producent: CoreParts
Produkt nr: MBA50100
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Højkvalitets Strømforsyningsadapter med Stærke Ydeevne - Perfekt til Dit Elektroniske Udstyr
Funktioner
Formål Laptop
Strømforsyningstype Indendørs
Stærkstrøm typen AC-to-DC
Indgangsspænding 110-230 V
Indgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Udgangseffekt 75 W
Udgangsspænding 19 V
Udgangsstrøm 3,95 A
Justerbar udgangsspænding Nej
Aftagelige strømforbindelser Ja
Kapabilitet Toshiba
Strømstyring
Automatisk justering af udgangsspænding Ja
Indgående driftsspænding (min.) 100 V
Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm 3,95 A
Præstation
Stik 5.5*2.5
Design
Produktfarve Sort
Husmateriale Plast
Husets farve Sort
Tænd-/slukkontakt Nej
Godkendelser
Certificering CE
Vægt & størrelser
Bredde 60 mm
Dybde 40 mm
Højde 80 mm
Vægt 250 g
Emballeringsdata
Pakkebredde 60 mm
Pakkedybde 40 mm
Pakkehøjde 80 mm
Pakkevægt 350 g
Pakketype Kasse
Emballage indhold
Kabler inkluderet Vekselstrøm
Inkluderede strømstik typer EU
Antal pr. pakke Ja
Tekniske detaljer
Strøm 75 W
Stik 1 dimensioner 5.5x2.5 mm
Strømforbrug (standby) 0,21 W