Produkt nr: MBXHP-AC0040
EAN: 5704174229612
Varenummer: F21660079
billigst-pricerunner
CoreParts
CoreParts
Producent: CoreParts
Produkt nr: MBXHP-AC0040
EAN: 5704174229612
Varenummer: F21660079
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(329,60 ekskl. moms)
Producent: CoreParts
Produkt nr: MBXHP-AC0040
Læs mere her
Strømforsyningsadapter til CoreParts - Effektiv og pålidelig
Med en effekt på 45 watt og en spænding på 19,5 V kan denne adapter levere den nødvendige strøm til din bærbare computer. Det betyder, at du kan opleve problemfri brug og undgå pludselige strømafbrydelser, der kan forstyrre dit arbejde eller ødelægge dine data.
Funktioner
Strømforsyningstype Indendørs
Udgangseffekt 45 W
Udgangsspænding 19.5 V
Udgangsstrøm 2,31 A
Mærke kompatibilitet HP
Design
Produktfarve Sort
Vægt & størrelser
Bredde 100 mm
Dybde 160 mm
Højde 40 mm
Vægt 150 g
Emballeringsdata
Pakkebredde 100 mm
Pakkedybde 160 mm
Pakkehøjde 40 mm