CoreParts
strømforsyningsadapter - 150 Watt
Funktioner
| Strømforsyningstype | Indendørs |
| Stærkstrøm typen | AC-to-DC |
| Indgangsspænding | 110-230 V |
| Indgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Udgangseffekt | 120 W |
| Udgangsspænding | 19,5 V |
| Justerbar udgangsspænding | Nej |
| Aftagelige strømforbindelser | Ja |
| Kapabilitet | Sony VAIO: PCG-GRT100 SERIES, PCG-GRT1001/GRT1002, PCG-GRT1002A, PCG-GRT1003/GRT1008, PCG-GRT100KXX SERIES, PCG-GRT100PXX SERIES, PCG-GRT150, PCG-GRT160, PCG-GRT170, PCG-GRT230, PCG-GRT240G, PCG-GRT25, PCG-GRT250, PCG-GRT2509, PCG-GRT250A, PCG-GRT250C, PCG-GRT25F, PCG-GRT25L, PCG-GRT260/GRT260G, PCG-GRT270, PCG-GRT290Z, PCG-GRT30LP, PCG-GRT30P, PCG-GRT35F, PCG-GRT380ZG |
Strømstyring
| Automatisk justering af udgangsspænding | Ja |
| Indgående driftsspænding (min.) | 100 V |
| Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm | 6,15 A |
| Kapacitet | 120 W |
Præstation
| Stik | 6.5*4.4p |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Plast |
| Husets farve | Sort |
| Tænd-/slukkontakt | Nej |
Godkendelser
| Certificering | CE |
Vægt & størrelser
| Bredde | 120 mm |
| Dybde | 300 mm |
| Højde | 30 mm |
| Vægt | 150 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 120 mm |
| Pakkedybde | 300 mm |
| Pakkehøjde | 30 mm |
| Pakkevægt | 250 g |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |
| Inkluderede strømstik typer | EU |
| Antal pr. pakke | Ja |
Tekniske detaljer
| Stik 1 dimensioner | 6.5x4.4p |
| Strømforbrug (standby) | 0,21 W |
| Strøm | 120 W |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |
Andre funktioner
| Beskyttelse, kortslutning | Ja |
| Batterier inkluderet | Nej |
| Beskyttelse mod overspænding | Ja |