Produkt nr: MBXLE-BA0257
EAN: 5704174372530
Varenummer: F23194434
billigst-pricerunner
CoreParts
CoreParts
Producent: CoreParts
Produkt nr: MBXLE-BA0257
EAN: 5704174372530
Varenummer: F23194434
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(428,00 ekskl. moms)
Producent: CoreParts
Produkt nr: MBXLE-BA0257
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
CoreParts - forlæng levetiden på din bærbare computer
Funktioner
Type Batteri
Mærke kompatibilitet Lenovo
Produktfarve Sort
Batteri
Batteriteknologi Lithium polymer (LiPo)
Batterikapacitet 4250 mAh; 48,96 Wh
Batterispænding 11,52 V
Vægt & størrelser
Bredde 100 mm
Dybde 6 mm
Højde 257 mm
Vægt 200 g
Emballeringsdata
Pakkebredde 243 mm
Pakkedybde 30 mm
Pakkehøjde 365 mm