Produkt nr: MBXLE-BA0225
EAN: 5704174285526
Varenummer: F21877498
Producent: CoreParts
Produkt nr: MBXLE-BA0225
EAN: 5704174285526
Varenummer: F21877498
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(652,80 ekskl. moms)
Producent: CoreParts
Produkt nr: MBXLE-BA0225
Læs mere her
Forbedre din bærbare computers ydeevne med CoreParts batteri
Få mest muligt ud af din bærbare computer med CoreParts batteri - Bestil nu!
Funktioner
Type Batteri
Mærke kompatibilitet Lenovo
Kapabilitet Legion Y530, Legion Y7000, Legion Y730
Produktfarve Sort
Batteri
Batteriteknologi Lithium-Ion (Li-Ion)
Batterikapacitet 50 Wh; 4400 mAh
Batterispænding 11,55 V
Vægt & størrelser
Bredde 119 mm
Dybde 8 mm
Højde 225 mm
Vægt 230 g
Emballeringsdata
Pakkebredde 163 mm
Pakkedybde 30 mm
Pakkehøjde 260 mm