Produkt nr: MBXTO-BA0030
EAN: 5706998641908
Varenummer: F21438994
Producent: CoreParts
Produkt nr: MBXTO-BA0030
EAN: 5706998641908
Varenummer: F21438994
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(552,80 ekskl. moms)
Producent: CoreParts
Produkt nr: MBXTO-BA0030
Læs mere her
(Automatisk oversat) Opdag den pålidelige kvalitet af CoreParts med vores Top Quality erstatningsbatteri til bærbare computere til Toshiba 55Wh Li-ion 14.4V 3800mAh sort, Tecra Z40-A-10K, Tecra Z40-A-10T, Tecra Z40-A-10X, Tecra Z40-A-110, Tecra. Designet til at levere enestående ydeevne, sikrer dette 54,72 Wh batteri, at din enhed forbliver strømforsynet og klar til alle dine behov. Produceret i Kina med streng kvalitetskontrol, opfylder hver komponent høje standarder for pålidelighed og holdbarhed. Støttet af en 12 måneders garanti, tilbyder CoreParts-produkter dig tillid for hvert brug, velvidende at du investerer i bæredygtighed og omkostningseffektivitet. Vores nemme-at-installere dele hjælper dig med at undgå dyre udskiftninger, hvilket gør det muligt for dig at forlænge levetiden af dine enheder, reducere e-affald og støtte en grønnere fremtid. Vælg CoreParts for høj kvalitet, værdidrevne løsninger, der kan klare daglig brug og levere vedvarende pålidelighed.
Funktioner
Type Batteri
Mærke kompatibilitet Toshiba
Produktfarve Sort
Batteri
Batteriteknologi Lithium-Ion (Li-Ion)
Batterikapacitet 3800 mAh; 54,72 Wh
Batterispænding 14,4 V
Vægt & størrelser
Bredde 118 mm
Dybde 8 mm
Højde 276 mm
Vægt 290 g
Emballeringsdata
Pakkebredde 343 mm
Pakkedybde 140 mm
Pakkehøjde 30 mm