Produkt nr: CA-CF460-680S
EAN: 5706998551498
Varenummer: F20887021
billigst-pricerunner
Capture Flip Top (6B/8C)
Capture Flip Top (6B/8C)
Producent: Capture
Produkt nr: CA-CF460-680S
EAN: 5706998551498
Varenummer: F20887021
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(936,00 ekskl. moms)
Producent: Capture
Produkt nr: CA-CF460-680S
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Sikker og effektiv elektronisk pengeskuffe - Capture Flip Top (6B/8C)
Bestil nu og få beskyttelse mod uønskede hændelser!
Funktioner
Husmateriale Stål
Produktfarve Stål
Møntbakke inkluderet Ja
Møntbakke materiale Plast
Antal rum til sedler 6
Antal rum til mønter 8
Aftagelig møntbakke Ja
Justerbar møntbakke Ja
Medie slot Ja
Antal mediespor Ja
Nøglelås Ja
Porte & Grænseflader
Antal RJ-11-porte Ja
RJ-12 porte, antal Ja
USB-port Nej
Vægt & størrelser
Bredde 460 mm
Dybde 170 mm
Højde 100 mm
Vægt 5.1 kg
Pakkebredde 500 mm
Pakkedybde 220 mm
Pakkehøjde 140 mm