Produkt nr: CA-CD460-580B
EAN: 5706998551474
Varenummer: F20947108
billigst-pricerunner
Capture CA-CD460-580
Capture CA-CD460-580
Producent: Capture
Produkt nr: CA-CD460-580B
EAN: 5706998551474
Varenummer: F20947108
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(823,20 ekskl. moms)
Producent: Capture
Produkt nr: CA-CD460-580B
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Effektiv og sikker opbevaring af kontanter med Capture CA-CD460-580 elektronisk pengeskuffe
Køb Capture CA-CD460-580 i dag, og opbevar dine kontanter sikkert og effektivt!
Funktioner
Husmateriale Stål
Produktfarve Sort
Møntbakke inkluderet Ja
Møntbakke materiale Plast
Antal rum til sedler 5
Antal rum til mønter 8
Aftagelig møntbakke Ja
Justerbar møntbakke Ja
Medie slot Ja
Antal mediespor Ja
Nøglelås Ja
Porte & Grænseflader
Antal RJ-11-porte Ja
RJ-12 porte, antal Ja
USB-port Nej
Vægt & størrelser
Bredde 460 mm
Dybde 465 mm
Højde 100 mm
Vægt 8,5 kg
Pakkebredde 500 mm
Pakkedybde 500 mm
Pakkehøjde 140 mm