random_Urh2ZGQreR
Funktioner
| Produktfarve | Sort |
| Størrelse | 8,89 cm (3.5") |
| Kompatible produkter | Dell PowerEdge R630 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 120 mm |
| Dybde | 30 mm |
| Højde | 100 mm |
| Vægt | 280 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 120 mm |
| Pakkedybde | 30 mm |
| Pakkehøjde | 100 mm |
| Pakkevægt | 300 g |