2.5 HotSwap Tray SATA/SAS
Funktioner
| Type | Andet |
| Understøttede lagerdisk størrelser | 2.5" |
| Størrelse | 6,35 cm (2.5") |
Vægt & størrelser
| Bredde | 190 mm |
| Dybde | 28 mm |
| Højde | 110 mm |
| Diameter | 3,8 cm |
| Vægt | 38 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 190 mm |
| Pakkedybde | 28 mm |
| Pakkehøjde | 110 mm |
| Pakkevægt | 250 g |