Produkt nr: ECD460B-BLK
Varenummer: F20980876
billigst-pricerunner
APG ECD460
Producent: APG
Produkt nr: ECD460B-BLK
Varenummer: F20980876
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(808,00 ekskl. moms)
Producent: APG
Produkt nr: ECD460B-BLK
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
APG ECD460 - Den ultimative elektroniske pengeskuffe til din butik
Køb APG ECD460 nu og oplev forskellen!
Funktioner
Produkttype Manuel kontantskuffe
Produktfarve Sort
Nøglelås Ja
Vægt & størrelser
Bredde 460 mm
Dybde 170 mm
Højde 100 mm