Produkt nr: FS-RF-1003-B
EAN: 731304342229
Varenummer: F21005701
billigst-pricerunner
APC HyperPod Roof
APC HyperPod Roof
Producent: APC
Produkt nr: FS-RF-1003-B
EAN: 731304342229
Varenummer: F21005701
Ikke på lager, forventet levering ved bestilling 03/06-2026
(922,40 ekskl. moms)
Producent: APC
Produkt nr: FS-RF-1003-B
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Optimer dit datacenter med APC HyperPod tagløsning
Klik her for at købe APC HyperPod tagløsning i dag og oplev et mere effektivt datacenter!
Funktioner
Type Fyldstofpanel
Produktfarve Sort
Vægt & størrelser
Bredde 110 mm
Dybde 1607 mm
Højde 100 mm
Vægt 10 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 130 mm
Pakkedybde 1607 mm
Pakkehøjde 120 mm