APC
beslag til stige
Funktioner
| Type | Stige |
| Produktfarve | Sort |
| Indbygget ventilator | Nej |
| Låsning | Nej |
| Styrehjul | Nej |
| Tænd-/slukkontakt | Nej |
| Certificering | REACH |
Vægt & størrelser
| Bredde | 87 mm |
| Dybde (maks.) | 6,5 cm |
| Højde | 162 mm |
| Vægt | 290 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 186 mm |
| Pakkedybde | 124 mm |
| Pakkehøjde | 95 mm |
| Pakkevægt | 750 g |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |