3M PF215W9E antirefleks skærm 54,6 cm (21.5") Monitor Rammeløst display privatlivsfilter
Producent: 3M
Produkt nr: PF215W9E
Varenummer: F25449224
billigst-pricerunner
Producent: 3M
Produkt nr: PF215W9E
Varenummer: F25449224
Ikke på lager, forventet levering ved bestilling 03/06-2026
(890,40 ekskl. moms)
Produkt nr: PF215W9E
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Intet Øje kan Snage: 3M Databeskyttelsesfilter for 21.5\" Skærm
Design
Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet 54,6 cm (21.5")
Velegnet til Monitor
Type Rammeløst display privatlivsfilter
Skærm diagonal (metrisk) 53,34 cm
Filterfarve Sort
Produktfarve Sort
Funktioner
Skærmfilterets funktioner Refleksfri, Privatliv
Understøttede skærmtyper LCD
Billedformat 16:9
Widescreen Ja
Ridsefast Ja
Beskyttelsesfunktioner Modstandsdygtig mod ridser
Blåt lysfilter Ja
Skærmformat Bredformat
Orientering om privatlivsfiltrering Landskab
Installationstype Klæbestrimmel
Holdbar skærmbeskyttelse Ja
Berøringsskærm kompatibel Ja
Vægt & størrelser
Bredde 485 mm
Højde 272 mm
Bredde (efter britisk standard) 48,5 cm (19.1")
Højde (efter britisk standard) 27,2 cm (10.7")
Vægt 82,55381134 g
Emballeringsdata
Pakkebredde 552,5 mm
Pakkedybde 4,83 mm
Pakkehøjde 368,3 mm