Produkt nr: AG238W9B
EAN: 051128006726
Varenummer: F1102894
billigst-pricerunner
3M Anti-Glare-filter for 23.8" Monitors 16:9
Producent: 3M
Produkt nr: AG238W9B
EAN: 051128006726
Varenummer: F1102894
Ikke på lager, forventet levering ved bestilling 06/06-2026
(1.012,80 ekskl. moms)
Producent: 3M
Produkt nr: AG238W9B
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Reducer skinnende skærmglans med 3M Anti-Glare-filter til 23,8\" 16:9 Monitors
Få fat i 3M Anti-Glare-filteret til din 23,8\" skærm i dag og nyd en mere behagelig skærmoplevelse!
Funktioner
Produkttype Skærmbeskytter
Produktfarve Transparent
Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet 60,5 cm (23.8")
Skærmbeskyttertype Anti-genskin skærmbeskytter
Beskyttelsesfunktioner Støvresistent, Ridseresistent
Berøringsskærm Ja
Nem at rengøre Ja
Privatliv filtreringsfunktion Nej
Nem at installere Ja
Nem at fjerne Ja
Installationstype Klæbestrimmel + glide monteringsfane
Berøringsskærm kompatibel Ja
Vægt & størrelser
Bredde 528 mm
Højde 297 mm