Lexip MO42 Mussefødder
Funktioner
| Produkttype | Mussefødder |
| Enhedstype | Mus |
| Mærke kompatibilitet | Universel |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Keramisk |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 104 mm |
| Pakkedybde | 10 mm |
| Pakkehøjde | 42 mm |
| Pakkevægt | 4 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 6 stk |