CoreParts - 4GB - DDR3L - 1600MHz - DIMM 240-pin
Ikke-ECC
Funktioner
| Intern hukommelse | 4 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR3L |
| Hukommelsesur hastighed | 1600 MHz |
| Komponent til | PC/server |
| Hukommelse form faktor | 240-pin DIMM |
| Produktfarve | Grøn |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 80 mm |
| Dybde | 30 mm |
| Højde | 145 mm |
| Vægt | 10 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 80 mm |
| Pakkedybde | 30 mm |
| Pakkehøjde | 145 mm |
| Pakkevægt | 20 g |