CoreParts - 4GB - DDR3 - 1600MHz - DIMM 240-pin
Ikke-ECC
Funktioner
| Intern hukommelse | 4 GB |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse) | 1 x 4 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR3 |
| Hukommelsesur hastighed | 1600 MHz |
| Komponent til | PC/server |
| Hukommelse form faktor | 240-pin DIMM |
| Fejlkorrigerende kode | Ingen |
| Oprindelsesland | Kina |
| Produktfarve | Grøn |
Vægt & størrelser
| Bredde | 147 mm |
| Dybde | 77 mm |
| Højde | 33 mm |
| Vægt | 10 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 147 mm |
| Pakkedybde | 77 mm |
| Pakkehøjde | 33 mm |
| Pakkevægt | 46 g |