CoreParts - 4GB - DDR3 - 1600MHz - DIMM 240-pin
ECC
Funktioner
| Intern hukommelse | 4 GB |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse) | 1 x 4 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR3 |
| Hukommelsesur hastighed | 1600 MHz |
| Komponent til | PC/server |
| Hukommelse form faktor | 240-pin DIMM |
| Fejlkorrigerende kode | Ja |
| Produktfarve | Grøn |
| Oprindelsesland | Kina |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 85 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -25 - 95 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 85% |
Software
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 40 mm |
| Dybde | 60 mm |
| Højde | 20 mm |
| Vægt | 10 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 40 mm |
| Pakkedybde | 60 mm |
| Pakkehøjde | 20 mm |
| Pakkevægt | 20 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733020 |