Elo 2202L skærm - LED baglys - 22" - 25ms
Full HD 1920x1080 ved 60Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
4.428,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
4.398,-
DKK
(3.518,40 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
=
4.558,-
DKK
(3.646,40 ekskl. moms)
Display
| Paneltype | TFT |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Skærm diagonal | 54,6 cm (21.5") |
| Skærmteknologi | LCD |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Skærmens lysstyrke | 250 cd/m² |
| HD-type | Fuld HD |
| Berøringsskærm | Ja |
| Berøringsskærm teknologi | Projekteret kapacitivt systemet |
| Antal simultane touchpunkter | 10 |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Responstid | 25 ms |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16,78 millioner farver |
| Skærm diagonal (metrisk) | 54,61 cm |
| Understøttede grafikopløsninger | 800 x 500, 640 x 400, 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 800 (WXGA), 1366 x 768, 1440 x 900 (WXGA+), 1680 x 1050 (WSXGA+) |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1 |
Lyd
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Skærm form | Flad |
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
Præstation
| OSD-sprog | Forenklet kinesisk, Traditionelt kinesisk, Tysk, Engelsk, Spansk, Fransk, Italiensk, Japansk, Koreansk, Russisk |
| Antal OSD sprog | 10 |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IPX1 |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 50000 t |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 22,5 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,8 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,35 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 633 mm |
| Pakkedybde | 196 mm |
| Pakkehøjde | 450 mm |
| Pakkevægt | 7,2 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ingen |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, Lyd (3ˌ5 mm), HDMI, USB, VGA |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 95% |
| Driftshøjde | 0 - 3,048 m |
| Ikke-drift højde | 0 - 12,192 m |
Godkendelser
| Certificering | Canada (CUL, IC), China CCC, Europe CE, Korea KCC, Taiwan BSMI, United States (FCC, UL), Japan VCCI, International CB, Australia RCM, Russia EAC, Mexico CoC, India BIS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85285210 |
Funktioner
| Kan monteres på væggen | Ja |
Andre funktioner
| Antal mikro-USB-porte | 4 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Strømforsyningstype | Vekselstrøm/jævnstrøm |
| Vis synligt område (HxL) | 467,06 x 267,78 mm |
| Digital horisontal frekvens | 30 - 82 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 50 - 75 Hz |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
| Højde (uden stativ) | 326,9 mm |
| Vægt (uden stativ) | 5,2 kg |
| Hurtig start guide | Ja |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Dybde (uden stativ) | 42,7 mm |
| Indbygget kamera | Ingen |