Computer Cooling System
Præstation
| Passende til rumtype | Computerkabinet |
| Type | Ventilator |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Omdrejningshastighed (min.) | 350 rpm |
| Omdrejningshastighed (maks.) | 1900 rpm |
| Støjniveau (høj hastighed) | 27 dB |
| Maksimal luftstrøm | 62 kubikfod/min. |
| Maksimalt lufttryk | 2,9 mmH2O |
| Lejetype | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Termoplastisk polyester (PBT) |
| Antal blæsere | 3 blæser(e) |
| Belysning LED | Ja |
| Belysningsfarve | Ravfarvet, Grøn, Rød, Blå |
| Skærmtype | LCD |
| Ventilatorstyring | Ja |
Vægt & størrelser
| Ventilator dimensioner (BxDxH) | 120 x 124 x 28 mm |
Tekniske detaljer
| Garantiperiode | 3 År |