Poly Voyager Free 60+
ægte trådløse øretelefoner med mik.
Præstation
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | I ørerne |
| Anbefalet brug | Opkald/musik |
| Headset type | Binaural |
| Produktfarve | Sort |
| Farvenavn | Carbon black |
| Betjeningstaster | Besvar/afslut opkald |
| Fungerer med Google Assistant | Ja |
| Fungerer med Apple Siri | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| 3,5 mm stik | Ja |
| USB-tilslutning | Ja |
| USB-stik | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profiler | A2DP, HFP, HSP, AVRCP |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Trådløs rækkevidde | 30 m |
Høretelefoner
| Ørekobling | Intraaural |
| Driverenhed | 1 cm |
| Støjreduktion | Ja |
| Støjreduktionstype | Aktiv |
Mikrofon
| Mikrofontype | Indbygget |
Batteri
| Batteridrevet | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Taletid (med opladeretui) | 16,5 t |
| Batteriopladningstid (opladningskasse) | 3 t |
| Kontinuerlig lydafspilningstid (med opladeræske/med ANC) | 24 t |
| Kontinuerlig lydafspilningstid (med ANC) | 8 t |
| Taletid | 5,5 t |
| Opladningstid for batteri | 2 t |
| Standby tid | 720 t |
| Trådløs opladning | Ja |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 16 mm |
| Dybde | 26,1 mm |
| Højde | 37,8 mm |
| Venstre hørerør vægt | 5,8 g |
| Højre hørerør vægt | 5,8 g |
| Opladningsetui dimensioner (B x D x H) | 54,5 x 72 x 33,1 mm |
| Opladeretui vægt | 80 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 100 mm |
| Pakkedybde | 130 mm |
| Pakkehøjde | 42 mm |
| Pakkevægt | 300 g |
Emballage indhold
| Opladningsetui | Ja |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-C |
| Kassens indhold | Trådløse earbuds; Opladningsetui med touchskærm; USB Type-C-opladningskabel️; BT700 Bluetooth Type-C-adapter; 3,5 mm lydkabel; Ørepropper i S/M/L |
| Kabler inkluderet | Lyd (3ˌ5 mm), USB Type-C |
Logistik data
| Pallens bruttovægt | 498,3 kg |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 112 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 16 stk |
Tekniske detaljer
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 1016 x 1219,2 x 1490 mm (40 x 48 x 58.7") |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 498,3 kg (1098.5 Pund) |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1016 x 1219 x 1490 mm |
Andre funktioner
| Andre understøttede operativsystemer | Android, iOS |
| UNSPSC-kode | 52161554 |
| Kompatible operativsystemer | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |