USB 3.0 to Gigabit RJ45
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Værtsgrænseflade | USB |
| Grænseflade | Ethernet |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
Design
| Komponent til | PC |
| Produktfarve | Sort |
| Intern | Ingen |
| Oprindelsesland | Kina |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 172 mm |
| Dybde | 21 mm |
| Højde | 15 mm |
| Vægt | 21 g |
Logistik data
| UNSPSC-kode | 26121630 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |
Andre funktioner
| Kabellængde | 0,1 m |