HID Identity OMNIKEY 5022 smartcard læser Indendørs USB 2.0 Blå
Funktioner
| Gennemsnitlige cyklusser mellem fejl (MCBF) | 500000 |
Design
| Understøttet placering | Indendørs |
| Produktfarve | Blå |
| LED-indikatorer | Ja |
Porte & Grænseflader
| Grænseflade | USB 2.0 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 95% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 80 °C |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Mac kompabilitet | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Andre understøttede operativsystemer | Android |
Vægt & størrelser
| Bredde | 59 mm |
| Højde | 59 mm |
| Dybde | 11,4 mm |
| Vægt | 70 g |
Bæredygtighed
| Certificering | CE, FCC, UL, KCC, RCM |